בלוג

מרבים בשמחה, ביחד!

בבתים רבים שואלים: איך נוכל לשמוח למרות הקושי? מה יסייע לנו להתגבר על הכאב? ארגון ‘אנו בניך’ משיב את החיוך לפנים ועוזר לנצח את הכאב

בחודש השמחה כולנו מבקשים את השמחה בתוכנו פנימה. לא תמיד קל לעשות זאת, במיוחד כשהמציאות מסביב עגומה ומאתגרת. בארגון ‘אנו בניך’ מודעים לקושי שקיים בבתים בהם היקר מכל הלך לעולמו ועוזרים להם לשמוח בכל השנה, ובחודש שמרבין בו בשמחה על אחת כמה וכמה.

‘אנו בניך’- מעצמה ייחודית המעניקה מעטפת מקצועית, מכילה וכוללנית. נמצאת בכל רגע נתון לצד המשפחות ומעניקה להן כוח ותקווה להתמודד ולא להתמוטט מהשבר, להתעלות מעל הכאב בעזרת פעילויות מאתגרות מופלאות וליווי מקצועי ולב רחב.

שמחה באוויר

באגף ‘אחות ללב’ הפיקו מסיבת פורים אנרגטית, בה השתתפו ילדות בגילאי 4-12 מרחבי הארץ.  הילדות נהנו מתוכנית בלונים מיוחדת ומלאת שמחה ואנרגיה, אותה הנחתה מעצבת בלונים מהשורה הראשונה, שהפיחה אווירה של שמחה באוויר. כיבוד עשיר ומממתקים מפנקים הוגשו לכל אורך המסיבה, לרקע צלילי צחוקן של הילדות, שחייכו חיוך רחב ומאושר.

לקראת סיום התוכנית הפתיעו הילדות את רכזת האגף- הגב’ פריד והוענק לה זר פרחים ענק, מעוצב כולו מבלונים. המחווה המרגשת ביקשה להביע ולו במעט את הערכתן על כל העשייה למענן. “הבטתי בשי שקיבלתי והרגשתי שיש פה הרבה מעבר לזר ולבלונים” ציינה גב’ פריד בהתרגשות. “היה שם בעיקר לב ענק של ילדות קטנות של אבא שמנסות לשמוח ולהתגבר ביחד על אבני הנגף בחייהן ומצליחות!”

כל ילדה יצאה מהמסיבה עם שקית ענקית, גדושה בבלונים מעוצבים בצורות שונות, ושמחה גדולה בלב. בנוסף קיבלה כל אחת משלוח מנות מעוצב ומפנק עם מתנה, ממתקים וברכה לבבית- שהשלימו את האירוע ואת מצב הרוח המרומם, לחודש שכולו שמחה.

שבת אחיות גם יחד

גם באגף ‘מבטח עוז’ הורגשה תחושה מרוממת של שמחה והתעלות באירוע מעצים לאלמנות צעירות. המשתתפות נהנו מתוכנית חווייתית ומעצימה, ומאווירה משפחתית וחמימה. באירוע השתתפה גם הרבנית מבעלזא תליט”א מבעלזא, ששוחחה עימן וביקשה להזרים כוח ותקווה. כל אחת קיבלה מתנה אישית שתלווה אותה הלאה, ותזכיר לה רגעים של ‘ביחד’.

הנשים יצאו עם תחושת אחווה וחיזוק מיוחד והודו לכל העוסקים במלאכה, על החשיבה על כל פרט וההשקעה בערב הזה ובכל השנה כולה. אחת המשתתפות סיכמה את הערב ואמרה: “דווקא בחודש מלא אוירה ומשפחתיות, כשהחסר מורגש ביותר, האירוע הזה החדיר בי כוחות להגיע הביתה עם חיוך על הפנים, ולהחדיר לבית אווירה אמיתית של אדר…”

ומשלוח מנות איש לרעהו

בימים אלה עמלים ב’אנו בניך’ על הכנת משלוחי מנות מפנקים במיוחד, שיישלחו לכל ילדי וילדות ‘אנו בניך’. גם נשות ‘מבטח עוז’ תקבלנה משלוח מנות אישי ומכובד, מלא בתשומת לב ותחושה של חיבור למשפחה יקרה ואוהבת. משפחת ‘אנו בניך’.

ב’אנו בניך’ ממשיכים לשקוד על הפקת תוכניות רבות שיובילו לחזון העוצמתי: להיות שם בשביל כל אחד ואחת, להעצים ולשמח:)

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
אולי יעניין אותך גם
מרבים בשמחה, ביחד!
בבתים רבים שואלים: איך נוכל לשמוח למרות הקושי? מה יסייע לנו להתגבר על הכאב? ארגון...
דילוג לתוכן